Pozitif düşün…
Pozitif etkile…
Pozitif etkilen…

10 yıllık iş deneyimi sonrasında “insan en iyi ne istemediğini bilir” düşüncesi, ihtiyaçlar, hayaller ve hiç bitmeyen bir merak duygusunun tetiklemesi ile DB Positive 2010 yılında Derya Babuç tarafından kuruldu. 

Peki nasıl geçti yıllar?

Kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere yola çıkan DB Positive, ülkemizin ve dünyanın geçirdiği değişimler, ortaya çıkan ihtiyaçlar çerçevesinde bugün 360 derece hizmet veren, alt markaları olan bir yapı. Derdimiz hiçbir zaman her işi yapalım olmasa da yaptığımız işin hakkını vermek adına tüm eksiklerini giderelim duygusu, zaman ve bütçe avantajı yaratma yaklaşımı, giderek zorlaşan süreçlerde hayatımızı kolaylaştırma isteği bugün bizleri farklı kulvarların güçlü bir oyuncusu, aynı motivasyonla çalışmaya devam eden bir ekip yapıyor.

Ne sormuştuk başlangıçta;

Hayallerini gerçekleştirmek için…

Yeniliklere imza atmak için…

Keyif aldığın işi yaparken işe keyif katmak için…

Sürekli öğrenmek için…

Öğrendiklerini paylaşıp çoğaltmak için…

Peki bunları gerçekleştirmek için kaç hayatın var?

İş, aile, sosyal diye ayırsak da sahip olduğumuz hayatta var olan potansiyelimizi değerlendirmek için kendimizin farkına varmak, yeteneklerimizi keşfetmek ve geliştirmek, kendi tercihlerimizi belirleyerek ilerlemek ve mutlu olmak için kurumlara ve kurumlar aracılığı ile kişilere ulaşmak ilk hedefimiz olsa da bugün bunun bir adım ötesine geçmek zorundayız.

Şimdi;

Gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabilmek adına sürdürülebilirlik, bilgi, beceri ve deneyimimizi başta sosyal sorumluluk olmak üzere pek çok projeye taşıyan DB Positive olarak sizler için de yapabileceğimiz şeyler olduğuna inanıyoruz.

Markalarımız

İlham Veren Konuşmacı Ajansı

“İster yapamayacağınızı, ister yapacağınızı düşünün. Haklısınız” Henry Ford Çünkü düşüncelerimiz duygularımızı, duygularımız davranışlarımızı belirler. Neye inanıyorsak odur aslında ulaştığımız sonuç. Ve bütün seçimlerimiz o sonuca hizmet eder. Bugün yaşadığın hayatın mimarı sensin. Hayalini kurduğun yaşam ve hedeflediğin başarı için “Neye ihtiyacım var” sorusunun cevabı İlham Veren Konuşmalar’da…

www.ivk.com.tr 

DB Dizayn

Yaratıcılık, fark yaratmak, özel olmak kavramlarının havada uçuştuğu, müşteri odaklılık bakış açısı ile hizmet sunmanın olmazsa olmaz olduğu günümüzde, hediye seçimini sıradanlıktan kurtarmak, öncelikle kişiyi mutlu ederek duygu durumunu pozitife taşımak, sonrasında vermek istediğimiz mesajı özel kılmak adına db-dizayn.com markamızla size özel ürünler sunuyoruz. Bir online alışveriş sitesi olan db-dizayn.com’da tüm ürünler isme özel hazırlanmakta, özenle paketlenmekte ve size ulaştırılmaktadır. Ev&dekorasyon, ofis&yaşam başta olmak üzere pek çok alanda sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek yüzlerce seçenek, avantajlı fiyatlarla db-dizayn.com’da.

www.db-dizayn.com 

Gift İstanbul

Promosyon ürünleri imalat & tasarım, Lazer Kesim & Markalama, Ahşap kutu ve UV Baskı alanlarında deneyimimizi güvenilir ve alanında uzman kadromuzla, Gift İstanbul olarak çalışmalarımızı talebe özel olarak tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bizi tercih eden bütün firmalar gibi sizlerde öncelikle karşılıklı güven hissini ve iş disiplinini fark edeceksiniz. Taleplerinize tavsiyelerimizi de ekleyerek, eksiksiz ve zamanında karşılık vermek öncelikli prensibimiz olup, istediklerinizden yola çıkarak firma ve ürün konseptinize uygun; ürününüzün yansıttığı kaliteyi ve değeri artırabilecek tasarımlarımızla fikirlerinize yardımcı olabilmek; gün geçtikçe büyüyen ve gelişen piyasa koşullarında, çalıştığımız firmalara vereceğimiz hizmetle öne çıkarmak hedeflerimizin başında gelmektedir.

www.giftistanbul.com.tr 

Kurumsalhane

Mizah Ciddi Bir İştir!
Normal bir anlatımla karşı tarafa ulaşmak, tabiatıyla içinde bir çok kaygı barındırıyor. Bozulurlar mı? Anlarlar mı? Dinlerler mi? Mizahi dilin büyüsünde bunlar yok. Hem dinler, hem anlar, hem de kahkahalarla alkışlarlar. Umut Oğuz ve profesyonel tiyatro oyuncuları ile gerçekleştirilen kurumsalhane etkinlikleri; kurumların ihtiyaçları çerçevesinde moderasyon, kurumsal stand up, kısa süreli skeçler, uzun süreli oyun performansları ile eğitimlere ve etkinliklere renk katıyor.