Derya Babuç Aydın
Kurucu

Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. On yıllık satış, eğitim ve iş geliştirme alanındaki profesyonel iş hayatında en iyi ne istemediğini öğrenip, 2010 yılında girişimci oldu ve DB Positive’i kurdu. Yemeği, içmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, insanları bir araya getiren organizasyonlar düzenlemeyi seviyor.

Sibel Bağcı Uzun
İş Geliştirme Koordinatörü

Yaşam boyu öğrenmeye ve de sivil toplumun gücüne inanan biri olarak DB Positive’de bireysel ve toplumsal gelişime, dönüşüme katkı koyacağına inandığı ilham veren projeler geliştirerek çözüm ortaklarıyla paylaşıyor. Yüksek Ekonometrisyen, ayrıca Marka İletişimi Yönetimi okudu. İlk mesleği gazetecilik aşkını röportajlar yaparak sürdürüyor.

Nagihan Görken
Kurumsal İletişim ve Etkinlik Koordinatörü

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu. Ardından Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 17 yıl medyada, muhabirlikten genel yayın yönetmenliğine kadar her kademede çalıştı. Her daim gazeteci… Bu ruhu kaybetmeden son yıllarda içerik editörlüğü yapmaya ve kurumsal iletişim çalışmaları yürütmeye devam ediyor.

İclal Atan
Müşteri İlişkileri Yetkilisi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu. Kurumsal dünyaya profesyonel anlamda DB Positive Müşteri İlişkileri Yetkilisi görevi ile adımını atmış, lise eğitimiyle beraber toplamda yedi yıllık taze kan iletişimci.