EDA OCAK

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Eda Ocak, kariyerine Accenture’da yönetim danışmanı olarak başladı.

İnsan kaynakları ve pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerine danışmanlık hizmeti veren Eda Ocak, daha sonra ortaklarıyla birlikte Türkiye’nin ilk ve lider nöropazarlama şirketi olan ThinkNeuro’yu kurdu. 

21 farklı ülkede hizmet veren ThinkNeuro, müşterilerine sunduğu pazarlama çıktılarını psikoloji, nöropazarlama ve sosyoloji prensipleri ile araştırma tecrübelerini bir araya getirerek sağlamlaştırmaktadır.

Yüksek lisansında nöropazarlama alanına yoğunlaşarak akademik kariyerini devam ettirmiş olan Eda Ocak; yazmış olduğu akademik makalelerin yanı sıra; saygın pazarlama dergilerinde birçok makale yayınlamıştır.

Ocak, yurt içi ve dışında önemli uluslararası pazarlama ve araştırma konferanslarında konuşmacı olmuştur. Eda Ocak, halen yüksek lisans öğrencilerine nöropazarlama dersi vermeye devam etmektedir. 

Şirketi ThinkNeuro’yla bugüne kadar Türkiye Araştırmacılar Derneği’nden 1 Platin, 56 Altın, 26 Gümüş, 10 Bronz Baykuş kazanan Eda Ocak, ayrıca Uluslararası Esomar Eureka Ödülü’nün de sahibidir.

Eğitimleri:

  • Nöropazarlama
  • Tüketici Davranışı

 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…