ERCAN ALTUĞ YILMAZ

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Netron, Bilgeadam ve Turkcell Akademi’de 10 yılı aşkın süre dijital eğitim teknolojileri üzerine çalıştı. Bu süreçte oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış birçok ödüllü eğitim projesini hayata geçirdi.

Ercan Altuğ Yılmaz halen Bahçeşehir Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykoz

Üniversitesi ve ITUSEM, BAUSEM gibi kurumlarda Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma dersleri vermekte. Gamification Meetup ve Gamification Hackathon adlarıyla oyunlaştırma adına birçok etkinlik düzenlemektedir. Aktif olarak girişim merkezleri

Startershub, Workinton, KWORKS, Impact Hub, İTÜ Magnet gibi kuluçka merkezlerinde mentörlük yapmaktadır. 

Dijitalleşme, dijital eğitim ve iletişim sistemleri, yeni nesil motivasyon, oyun tasarımı, oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi konularda eğitim ve seminerler verip, kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Dünyadan seçkin oyun tasarımcısı ve oyunlaştırma uzmanlarının yer aldığı GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonunun Türkiye temsilcisidir.

GWC16 Gamification World Congress Madrid, Gamification Europe Brighton UK,

Gamicon New Orleans USA, Gamilearn Barcelona gibi 10’dan fazla ülkede oyunlaştırma konferanslarından davet alarak sunum yapan ilk ve tek Türk’tür.

Herkes İçin Oyunlaştırma ve İş’te Oyunlaştırma adında iki adet kitabı bulunmaktadır.

 

Konuları: Dijitalleşme, Dijital Dönüşüm, Metaverse, Motivasyon, Oyun Tasarımı, Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik, Eğitim, Müşteri Deneyimi, Yeni Nesil Öğrenme, Geleceğin Meslekleri, Liderlik, Deneyim Tasarımı.

Eğitimleri:

  • Web 2.0 Araçları , Web 3.0 ve Metaverse, Şirketlerde Oyunlaştırma
  • Oyun tasarımı
  • Deneyim tasarımı

 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…