IŞIL ÇETİNKAYA

Anka Koçluk Okulundan temel koçluk eğitimlerimi tamamladıktan sonra Amerika University of Northwest ‘’Yönetici Koçluğu ve Mentörlük’’ yüksek lisans programı ‘’Transaksiyonel Analiz’’, ‘’Gestalt Psikoloji’’, ‘’Bilişsel ve Pozitif Psikoloji’’, ‘’Sistemik Takım Koçluğu’’, ‘’Fasilitasyon’’ alanlarında eğitim aldı.

Master programı kapsamında bilimsel makale ve tez çalışmasını” Liderlerin öz benliklerini koçlukla keşfedip geliştirmesi’’ ve “Değişim ve Krizler Çağında Liderlik Kapasitesi: Mindful Liderlik ve Koçluk” üzerine gerçekleştiriyor.

Aktiffelsefe Kültür derneği bünyesinde çalıştığı Teozofi, Ezoterizm, Raja yoga, İslam mistisizm gibi konular ışığında insan doğasına multi disipliner ve bütünsel bir yaklaşıma sahiptir.

Meditasyon, Oyuncul somatik, gestalt ve diğer humanistik gelişim yöntemleri; kişisel ve ruhsal gelişim yolunda yürüme deneyimine ve bu yolda hem kendisi ile hem de danışanları ile çalışırken işe yaradığını gördüğü yaklaşım, yöntem ve pratiklere, bireysel sentezlerine dayanmaktadır.

İçgörü Yelkenleri markasını yönetmenin yanı sıra çeşitli STK’larda üniversite gençlerine gönüllü kariyer koçluğu ve mentörlük yapmaktadır.

Bursa Hitabet ve Gelişim Kulübü kurucusu ve GEA Ekoloji Arama Kurtarma gönüllüsüdür.

 

Eğitimleri:  

  • Değişimi Liderlikle Yönlendirme: Yeni Nesil Bilge Liderlik

 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…