IŞIL ÇETİNKAYA

Farkındalığı ve potansiyeli yüksek, daha anlamlı yaşamak ve üretmek isteyen, başarı odaklı insanlara arzu ettikleri hayatı ve işi kurmalarında, arzu ettikleri kariyerlerinde liderlik becerilerini geliştirmede jungiyen dönüşüm koçluğu yapmaktadır. 

Hayatını değiştiren bir koçluk konuşmasını bizzat deneyimledikten sonra, Y? COACHING‘i kurmak için ilham aldı. Anka Koçluk Okulu’ndan temel koçluk eğitimlerini tamamladıktan sonra Amerika University of Northwest “Yönetici Koçluğu ve Mentörlük’’ yüksek lisans programı “Transaksiyonel Analiz’’, “Gestalt Psikoloji’’, “Bilişsel ve Pozitif Psikoloji’, “Sistemik Takım Koçluğu’’, “Fasilitasyon’’ alanlarında eğitim görmektedir. Ayrıca analitik psikolojinin kurucusu Carl Gustav Jung koçluk ekolüne bağlı Jungian Coaching School’dan “Metaforlar ve sembolik düşünme”, “Duygusal zekâ’’ ve “Arketip dili’’ konularında eğitimler almıştır. 

Y? Coaching’i yönetmenin yanı sıra çeşitli STK’lerde üniversite gençlerine gönüllü kariyer koçluğu ve mentörlük yapmaktadır. Bursa Hitabet ve Gelişim Kulübü kurucusu ve GEA ekoloji arama kurtarma gönüllüsüdür. Boş zamanlarında üyesi olduğu Aktiffelsefe Kültür Derneği’nde felsefe, psikoloji ve mitoloji üzerine araştırmalar yapmaktan, Aikido ve latin dansları ile ilgilenmekten keyif almaktadır.

Eğitimleri:  

  • Değişimi Liderlikle Yönlendirme: Yeni Nesil Bilge Liderlik

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…