MEYRA İLKNUR MISIR

İlk, orta ve liseyi Bursa’da, üniversiteyi Trakya Üniversitesinde okudu.

Kurucu ortağı olduğu ve 15 yıl yöneticiliğini yaptığı teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketindeki pozisyonundan kendi isteği ile ayrılarak kariyerine başka bir çizgide devam etmek istedi. Harika bir iş fikriyle girişimciliğe soyundu ve onu hayata geçirmek için bin kaplan gücüyle çalıştı. Mükemmel satışlar yaparken herkese nasip olmayacak bir batışla girişimine son vermek zorunda kaldı. Hayatının dönüm noktası tam da bu süreçte gerçekleşti. Belki de ilk defa ne istediğini yargılamadan sorguladı ve bunun işten çok daha fazlası olduğunu fark etti. Yaşam yolu bireysel farkındalıkla bu aşamada kesişti. Farkındalığın nasıl bir dönüştürücü güç olduğunu fark ettiğinden beri de bu duraktan ayrılmıyor.

Uludağ Üniversitesinden aldığı eğitim ve katıldığı sertifika programlarından sonra 2012 yılında Farkındalık Koçluğu yapmaya başladı. O günden beri farkındalığın etrafında olan bitenleri fark etmek değil, etrafında olup bitenler olurken kendini fark etmek olduğunu anlatıyor.

Bireysel seanslar, atölye çalışmaları, kurumsal eğitimler ve farkındalık seminerleri düzenlemektedir. Ayrıca dizi oyuncuları ve influencer’larla da çalışıyor.

İnsanın en üst versiyonunu bulması için içindeki benle buluşması gerektiğini anlatan ve çeşitli araçlar sunan PUSULA adlı bir kitabı var.
Yazmayı da en az okumak kadar seviyor.

Evli ve iki oğlu var.

 

Eğitimleri:

  1.  İletişim Becerileri
  2. Bireysel Farkındalık ve İletişim
  3. Özgüven – Özsaygı
  4. Duygu Farkındalığı
  5. Duygu Farkındalığı ve Olumsuz Duyguların Yönetimi
  6. Duygu Farkındalığı ve Stres Yönetimi
  7. Korku ve Endişe Yönetimi
  8. Psikolojik Sermaye
  9. İçimdeki Yargıç
  10. İlişkilerde Sınırlar

 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…