SİNEM KARABAŞAK TOPLAN

Finans Kontrol Merkezi’nin kurucusu olan Sinem Toplan, 25 yıldır iş kadınıdır.

Banka Şube Müdürlüğü, Şirketlerde Finansman Müdürlüğü ve üst düzey yöneticilik tecrübelerine sahiptir.

Ekonomi köşe yazarıdır.

Sosyal medyada da “paranınkraliçesi” hesabıyla finansal içerik üretmekte olup 250 bin takipçiye 250 milyon izlenmeye sahiptir.

BTSO 55. Komite üyesidir. Evli ve 1 kız çocuk annesidir.

Sivil toplum kuruluşlarında etkindir.

Türkiye’nin en büyük yerel televizyonu olan OLAY TV’de “Finansa Bakış” adlı televizyon programını hazırlayıp sunarak, lider firmalar ile buluşup ekonomide yol haritalarını belirledi.

Televizyonlarda sabah programlarında evlere konuk olup ev ekonomisi, kadınlar için girişimcilik, tasarruf metotları konusunda hane halkı ile buluşmaktadır. KOBİ’lere, girişimcilere, kadın girişimcilere, yatırım projelerine, uluslararası finansman süreçlerine ve daha birçok projeye destek olmaktadır. KOBİ’lerin, Avrupa İmar Kalkınma Bankasından destek almalarına, proje sürelerine aracılık etmektedir. Verdiği eğitimler ile ticaret odaları, üniversiteler, halk eğitimler, sivil toplum kuruluşları, özel şirketler aracılığı ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

YB0005/16UY0251-6/01/191 yetki belgesi ile TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile AKREDİTE EDİLMİŞ ve Yetkilendirilmiştir.

TÜBİTAK BİGG + ulusal finans mentörü olarak görev almaktadır.

Uludağ Üniversitesinden Ekonomist olarak mezun olmuştur.

Eğitimleri:

  • Finansal Okuryazarlık
  • Şirketlere Yönelik Finansçı Olmayanlar için Bütçe Yönetimi
  • Dış Ticaretin Finansmanı
  • Aile Ekonomisi

 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin…

a